Slávik Slovenska 2017 školské kolo


Dňa 26.4.2017 sa v našej škole konalo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska 2017.
Žiaci súťažili v troch kategóriách. V prvej kategórii sa na treťom mieste umiestnila    Karolína Spišáková, na druhom mieste Katarína Juhásová a víťazkou tejto kategórie sa stala Bianka Slotová. V druhej kategórii obsadila tretie miesto Nina Vancáková, druhé miesto Sabína Ruščáková a prvé miesto si vyspievala Lívia Vargová. V tretej kategórii sa na treťom mieste umiestnil Matej Ružička, na druhom mieste Jana Semanová a víťazkou sa stala Zuzana Olexová.  Srdečne gratulujeme a budeme držať palce v obvodnom kole, ktoré sa uskutoční 17. mája v Košiciach.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.