2. kolo Veľký futbal ZŠ chlapci – Coca-Cola Cup

     Po zimnej prestávke sme sa opäť mohli tešiť na jarnú časť športových súťaží. Prvý aprílový týždeň sme uzavreli 2. kolom Coca-Cola Cup-u, ktoré sa uskutočnilo v piatok 7. 4. 2017 na futbalovom ihrisku v Haniske. Na turnaji sme si zmerali sily okrem žiakov domácej ZŠ Haniska aj so žiakmi ZŠ Michaľany a ZŠ Družicová.

     Chladné aprílové počasie poriadne preverilo výkony všetkých zúčastnených. Našim chlapcom sa nedarilo ani v jednom zápase. Chlapci favorizovanej ZŠ Michaľany si poradili so všetkými celkami a právom postúpili bez straty jediného bodu. V našom spoločnom zápase nám nadelila štyri góly. Domáca ZŠ Haniska, po pekných výkonoch na turnaji, obsadila druhé miesto. Bohužiaľ, nedarilo sa nám ani v poslednom zápase, aj keď priebeh tomu nenasvedčoval. Nepremenené šance a obrovské chyby jednotlivcov nás stali veľa síl. Aj čas hral proti nám, nepodarilo sa nám získať ani bod. Škoda, lebo tento zápas mohol  dopadnúť úplne ináč, hrali sme oveľa lepšie ako predošlé zápasy.

     Nevadí, všetko zlé je na niečo dobré. Veríme, že aj takéto skúsenosti posunú naše výkony smerom nahor.

Výsledky:

  1. ZŠ Haniska  –  ZŠ Michaľany  2 : 5
  2. ZŠ Haniska  –  ZŠ Trstenné    3 : 1
  3. ZŠ Haniska  –  ZŠ Družicová   5 : 1
  4. ZŠ Michaľany  ZŠ Družicová   2 : 0
  5. ZŠ Michaľany  – ZŠ Trstenné  4 : 0
  6. ZŠ Trstenné  – ZŠ Družicová  2 : 3

Výsledné poradie v skupine :  
1. ZŠ Michaľany  9 b.
2. ZŠ Haniska      6 b.  
3. ZŠ Družicová   3 b.  
4. ZŠ Trstené        0 b.

     Našu školu reprezentovali: Samuel Béreš, Matej Mackanič, Daniel Sontág, Tomáš Labanský, Ján Juhás, Timotej Marcinek(9. roč.), Daniel Bramuka, Erik Fogaraš, Dávid Marcin, (8. roč.), Matej Rúžička, Gabriel Pástor (7. roč.), Sebastián Šelepský (6. roč.).

FOTKY si môžete pozrieť  TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.