Zápis prvákov

Dňa 5. apríla popoludní sa brány našej školy otvorili pre našich budúcich prváčikov.

Deti mohli svojim rodičom ukázať svoju budúcu školu, s ktorou sa už zoznámili počas návštevy predškolákov z MŠ.  Rodičia mali možnosť počas zápisu nahliadnuť do školských prváckych učebníc a písaniek. V prípade záujmu mali možnosť prekonzultovať príp. otázky s pedagógmi a pani riaditeľkou.

Naši učitelia pre deti pripravili zaujímavé úlohy a hry, v ktorých si zábavnou formou zopakovali poznatky z materskej školy o farbách, tvaroch, orientácii v priestore.. Škôlkari nás milo prekvapili aj vedomosťami navyše, poznali číslice, písmenká, básničky a ľudové piesne. Nakoniec čakal na každého budúceho žiačika diplom a medaila, darčeky od našich žiakov a sladká odmena.

Milí predškoláci, milí rodičia, sme radi, že sa vám u nás páčilo a tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu pri výchove a vzdelávaní v budúcom školskom roku!

Ďalšie FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.