„Viem o čom čítam“

Marec – mesiac knihy nám pripomína aká nenahraditeľná a neoceniteľná je kniha. Vtiahne nás do sveta nepoznaného, fantázie a dobrodružstiev. Žiaci na 1.stupni to vedia najlepšie. S nadšením sa prihlásili do čitateľskej súťaže: „Viem o čom čítam“. Mali možnosť si overiť, či čítajú uvedomene a s porozumením. Súťaž prebiehala 3 týždne. Každý týždeň dostali žiaci otázky ku knihe, ktorá im bola určená a následne odpovede vkladali do krabičiek. Najúspešnejší boli odmenení detským časopisom. Gratulujeme!

  1. ročník: Boris Béreš, Lionel Karolčík, Alexander Lukáč, Denis Bramuka, Nataška Barillová, Alex Bati
  2. ročník: Andrea Semanová, Matej Bartko, Tomáš Slimák
  3. ročník: Karolína Bramuková, Petra Šomšáková
  4. ročník: Sofia Batiová, Sabínka Ruščáková, Lili Jaššová
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.