Biologická olympiáda


Dňa 29. marca 2017 sa v Košiciach konal 51. ročník obvodného kola Biologickej olympiády, kategória E – Poznaj a chráň. Našu školu na tejto súťaži v odbore zoológia reprezentovali Janka Semanová (8. roč.) a Matej Ružička (7. roč.). Svoje vedomosti o živočíchoch žijúcich v okolí ľudských sídlisk si naši žiaci preverili v teste a identifikácii druhov. 

     Obidvaja žiaci boli úspešní riešitelia – Janka sa umiestnila na 5. mieste a Matej bol na 6. mieste. Obom žiakom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.