Grafický návrh obálky žiackej knižky

V školskom roku 2016/2017 vyhlásila spoločnosť ŠEVT a. s. 17. ročník súťaže o grafický návrh obálky žiackej knižky.

Žiaci si mohli, tak ako každý rok, vybrať z dvoch konkrétnych tém a jednej ľubovoľnej témy:

1. Hrady, zámky, kaštiele Slovenska
  2. Moje najobľúbenejšie zvieratko
  3. Ľubovoľná téma

Do súťaže sa zapojili žiaci 4., 5. a 7. ročníka na hodinách výtvarnej výchovy pod vedením p. uč. Fockovej. Každá škola sa mohla do súťaže zapojiť troma výtvarnými prácami. Žiaci boli veľmi kreatívni a do užšieho výberu sa dostali návrhy Lilky Jaššovej – 4. ročník, Daniely Lukácsovej – 5. ročník a Laury Kunayovej – 7. ročník. Tieto prace súťažia o vecné ceny a pomôcky pre školu v hodnote 300 Eur.

Návrhy našich žiakov si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.