Vysoké Tatry – Hrebienok

Tretiu januárovú sobotu sme sa v rámci turistického a vlastivedného krúžku vybrali spoznávať krásy zimných Vysokých Tatier.      Vlakom sme cestovali do Popradu, odtiaľ Tatranskou elektrickou železnicou do Starého Smokovca a potom nás čakal výstup na Hrebienok. Na slnkom zaliatom Hrebienku sme si prezreli krásne ľadové sochy – neskutočný umelecký zážitok. Cesta späť mala guľovací a šmýkací charakterJ. Domov sme sa vrátili príjemne unavení, no výborne naladení. Chválime žiakov za vzorné chovanie počas celého dňa a tešíme sa na ďalšiu turistickú vychádzku.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.