Vianočný bazár

Vianočný čas je obdobím, kedy sa navzájom obdarúvame a tešíme sa z darčekov. V tomto období sme sa rozhodli v rámci Zelenej školy zorganizovať vianočný bazár. Žiačky Stanka Liberková, Viki Ružičková, Katka Cebáková a Lívia Vargová vyrobili plagát na vchodové dvere a piatačka Daniela Lukácsová prečítala rozhlasovú reláciu, v ktorej sme vyzývali žiakov našej školy, aby doniesli nejakú hračku, hru, knižku alebo iný funkčný praktický predmet, ktorý v ich detskej izbe stojí iba na poličke a možno niekomu inému by spravil radosť. Náš pôvodný zámer bol, že každý môže doniesť len jeden predmet a za ten svoj predmet si vyberie nejaký iný. Problém bol však, že predmet doniesli len štyria žiaci, ale potom nám Sebastián a Tobiáš Šelepský doniesli dve tašky rôznych hračiek. Tak sme sa napokon  rozhodli tak, že sme zo zozbieraných predmetov spravili bazár pre celý prvý stupeň, kde každý zo žiakov si mohol vybrať jednu vec.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.