Vianočné trhy, Bricklandia

Druhú decembrovú sobotu sme sa vybrali do Košíc. Naše kroky smerovali na Vianočné trhy, kde sme „nasali“  pravú vianočnú atmosféru, ale aj nakúpili drobnosti. Potom sme sa prešli historickou časťou tohto mesta a absolvovali sme výstavu z viac ako stotisíc kociek s názvom Bricklandia. Tam sme, okrem prehliadky nádherných modelov z lego kociek, stavali svoje modely a taktiež sme sa ako škola zapojili do súťaže o legá pre školu. Prežili sme spoločne peknú sobotu. Bolo super! 
FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.