Olympiáda v anglickom jazyku, školské kolo

images
Opäť raz nastal súboj vedomostí a jazykových zručností, keď žiaci 6.-9. ročníka súťažili v školskom kole olympiády z anglického jazyka.

     V písomnej časti boli prostredníctvom gramatiky, slovnej zásoby, čítania s porozumením a počúvania s porozumením overené vedomosti žiakov a v ústnej časti predviedli svoju fantáziu a vynaliezavosť, keď mali vymyslieť príbeh o obrázku a zahrať pridelenú úlohu. Mnohí žiaci prekvapili svojou bojovnosťou a húževnatosťou najmä v ústnej časti, keď mali za úlohu argumentovať a vyjadriť svoj názor a nesúhlas podľa zadanej témy. Všetci sa veľmi snažili a atmosféru skúšania nenapĺňal stres ale úsmevné príbehy či argumenty. Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme a blahoželáme týmto víťazom:

Kategória 1 A

  1. miesto Katarína Cebáková (7.r.)
  2. miesto Marián Zelinka (7.r.)
  3. miesto Sebastián Šelepský (6.r.)

Kategória 1 B

  1. miesto Timotej Marcinek (9.r.)
  2. miesto Matej Olexa (8.r.)
  3. miesto Jana Semanová (8.r.)

Zodpovedná učiteľka: Mgr. Naďa Marcineková

Skúšajúca učiteľka: Mgr. M. Polačková

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.