Výstava o odpadoch 8. – 16.11. 2016

vystava-o-odpadoch-1 
     V dňoch od 8. do 16. novembra sme mali v našej klubovni výstavu o odpadoch, ktorú nám zapožičala organizácia Priatelia Zeme. Aj táto akcia patrila k aktivitám, ktoré robíme v rámci Zelenej školy a tým sa snažíme postupne napĺňať náš environmentálny akčný plán k téme Odpad.

    Výstava pozostávala z 12 panelov, ktoré obsahovali rôzne zaujímavé informácie o minimalizácii, spaľovaní, skládkovaní odpadu, o recyklácii plastov, kovov, papiera, skla, pneumatík a o kompostovaní. Na výstave sa striedali žiaci druhého stupňa a štvrtáci na hodinách technickej výchovy a pracovného vyučovania. V rámci výstavy boli pre žiakov pripravené rôzne aktivity, videá, súťažný kvíz, diskusia. K dispozícii mali žiaci aj nástenku, na ktorú mohli napísať svoj vlastný názor k téme odpad, alebo niečo zaujímavé, čo si prečítali na jednotlivých paneloch. Víťazkou kvízu sa po vyžrebovaní stala žiačka 6. ročníka Stanka Liberková.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.