Komparo 2016

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt komparo 2016     Naši deviataci, ako býva dobrým zvykom,  sa popasovali  s prípravnou  formou  na Testovanie 9, resp. na prijímacie skúšky  z matematiky a slovenského jazyka a literatúry nazývanou  KOMPARO.

Tohto roku dátum KOMPARA pripadol na 16. 11. 2016 a zúčastnilo sa ho 11 žiakov. Systém úloh je podobný ako na  TESTOVANÍ 9, takže  si žiaci  overili,  čo zvládli, nezvládli, na čom treba ešte popracovať.

Ako kto obstál, sa dozvieme 14. 12. 2016, kedy budú výsledky zverejnené na internetovej stránke www.komparo.sk .

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.