Školské kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

olympiadasjl

V stredu 26.10. 2016 sa uskutočnilo školské kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Mnohí žiaci to brali ako dobrú prípravu pred blížiacim sa KOMPAROM i Testovaním 9.

Žiaci ôsmeho a deviateho ročníka si svoje vedomosti overili v troch disciplínach. V prvej disciplíne vypracovali vedomostný test. V druhej disciplíne sa snažili transformovať svoje myšlienky v úvahe na tému: Reklama a jej pozitíva a negatíva. V poslednej tretej disciplíne tvorili krátky rečnícky prejav, ktorý aj ústne odprezentovali pred spolužiakmi. Súčet bodov získaný vo všetkých disciplínach určil víťaza školského kola Timoteja Marcineka, ktorý bude našu školu reprezentovať v okresnom kole v Budimíri.

Do školského kola olympiády sa zapojili: Samuel Béreš, Timotej Marcinek, Tomáš Labanský, Marek Šolc (9. roč.), Natália Olexa, Jana Semanová, Denisa Lacková, Timotej Frederik Sedlák (8. roč.)

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.