Návšteva planetária

planetarium-01
Návšteva planetária je ďalšou aktivitou, prostredníctvom ktorej si naši žiaci môžu doplniť svoje vedomosti získané na vyučovaní. Takúto návštevu žiaci 3., 4. a 5. ročníka absolvovali v piatok, 21.10.2016.

Žiakom bol predstavený základný program, ktorý vysvetľuje denný a nočný pohyb telies na oblohe, zoznamuje deti s hviezdnou oblohou pri pohľade z rôznych miest na Zemi, odpovedá deťom na otázky ako – Je voda aj mimo Zeme? Presťahujeme sa na Mars? Kde v slnečnej sústave je najviac sopiek? Kam sa podela planéta Pluto? – a mnohé iné.

dscn1610

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.