Noc v škole žiakov 8. a 9. ročníka + VIDEO

dsc_0270     Po celotýždňovom získavaní a upevňovaní vedomostí si žiaci 8. a 9. ročníka spolu so svojimi triednymi učiteľmi dopriali zo 14. na 15. októbra Noc v škole. Touto akciou sme utužili triedne i medzitriedne vzťahy medzi nami, posilnili priateľstvá i strávili čas začínajúceho víkendu zmysluplne.

Spoločnú akciu sme začali hneď pracovne, keď sme pracovali na triednej výzdobe, príprave ďalších školských projektov či projektov Zelenej školy. Skvelú atmosféru sme si užívali pri florbale, futbale, spoločenských hrách, sledovaní filmov, skrývačke, konzolovej zábave i  pochutnávaní si na rôznych druhoch pizze. Zmerali sme si sily v stolnom futbale i v tom kybernetickom. Odvážnejší a tancachtiví sa zabávali a poriadne sa vypotili pri hre JUST DANCE.

Na pekné spoločné chvíle nám navždy zostanú spomienky, fotky i videá. Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smajlík

Fotky si môžete pozrieť TU.

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.