Európsky deň jazykov

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt európsky deň jazykov

Tak, ako množstvo iných škôl a inštitúcií nielen na Slovensku, sa aj žiaci našej školy  zapojili do aktivít v rámci Európskeho dňa jazykov.

     Bingo v angličtine, slovenské rébusy, puzzle známych francúzskych, nemeckých či ruských pamätihodností, list nemeckej škole, anglické piesne, skladačky v češtine – to všetko boli atraktívne a motivačné činnosti pre žiakov i učiteľov, vďaka ktorým si zvýšili povedomie o veľkej rozmanitosti jazykov v Európe. Ako darček za snahu a aktívne zapájanie sa do aktivít si žiaci odniesli „sladký európsky balíček“ – poľskú krovku, slovenský zlatý dukát a ukrajinské cukríky.

Fotky si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.