Didaktické hry v prírode a účelové cvičenie

Každoročne sa na našej škole konajú didaktické hry v prírode pre žiakov prvého stupňa. Inak tomu nebolo ani tohto roku. Za krásneho slnečného počasia sme sa vybrali k starému ramenu Hornádu, kde boli žiakom podané názorné ukážky ako poskytnúť prvú pomoc, prípadne ošetriť povrchové poranenia kože. V závere sme sa presunuli na ihrisko, kde si žiaci zasúťažili v preťahovaní lanom a zahrali si rôzne hry. Veríme, že sa žiakom aj tento rok akcia páčila.
Ani žiaci druhého stupňa nezaháľali. Po teoretickej príprave a poučení v triedach  sa žiaci pod vedením svojich triednych učiteľov venovali zdravotnej príprave a civilnej ochrane. Svoje vedomosti z oblastí  prvá pomoc, orientácia v teréne, dopravná výchova i ochrana prírody aplikovali neskôr v teréne.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.