ZAHLASUJTE ZA PROJEKT NAŠEJ ŠKOLY… ĎAKUJEME

sppolocne-2014Naša škola vypracovala projekt s názvom  „Exteriérová výskumná trieda“ a uchádza sa o finančný príspevok  vo výške 5 690 eur, ktoré poskytuje firma SPP. Podmienkou je získať čo najviac hlasov vo verejnom hlasovaní na internete. Finančný príspevok bude poskytnutý projektom, ktoré sa v rámci kategórie SPPoločne pre domovinu z regiónu Východ umiestnia na prvých 5 miestach.

Preto Vás všetkých – žiakov, rodičov, príbuzných, známych – vyzývame, aby ste sa zapojili do hlasovania a aby sme takto spoločne bojovali za skrášlenie okolia našej školy a za lepšie a zaujímavejšie vyučovanie.

Presný postup, ako a kde hlasovať, zistite, ak si kliknete na link nižšie.

http://www.sppolocne.sk/sk/hlasuj-za-projekty/exterierova-vyskumna-trieda/5/

Ďakujeme

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.