ZAHLASUJTE ZA PROJEKT NAŠEJ ŠKOLY… ĎAKUJEME

sppolocne-2014Naša škola vypracovala projekt s názvom  „Exteriérová výskumná trieda“ a uchádza sa o finančný príspevok  vo výške 5 690 eur, ktoré poskytuje firma SPP. Podmienkou je získať čo najviac hlasov vo verejnom hlasovaní na internete. Finančný príspevok bude poskytnutý projektom, ktoré sa v rámci kategórie SPPoločne pre domovinu z regiónu Východ umiestnia na prvých 5 miestach.

Preto Vás všetkých – žiakov, rodičov, príbuzných, známych – vyzývame, aby ste sa zapojili do hlasovania a aby sme takto spoločne bojovali za skrášlenie okolia našej školy a za lepšie a zaujímavejšie vyučovanie.

Presný postup, ako a kde hlasovať, zistite, ak si kliknete na link nižšie.

Ďakujeme

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.