Škola v prírode

ŠvP 25

 

V druhý júnový týždeň sa žiaci prvého stupňa zúčastnili pobytu „Škola v prírode“. Tento rok sme navštívili Vysoké Tatry, konkrétne stredisko Stará Lesná.

Počas piatich dní sme absolvovali menej aj viac náročné turistické vychádzky v nádhernom tatranskom prostredí a užili sme si aj jazdu Tatranskou elektrickou železnicou. Medzitým sme nelenili, ale čas sme trávili rôznymi akciami (Výroba izbového plagátu, Izba baví izbu, Diskotéka, Výtvory z prírodnín, Športové súťaže…). Za zmienku stojí aj návšteva Múzea TANAPu, či Meteorologického observatória organizácie SAV Stará Lesná. Celý týždeň nám počasie prialo, bývali sme v krásnom hoteli a tety kuchárky varili výborne. Napriek menším komplikáciám s črevnou virózou sme v závere pobytu spoločne zhodnotili tento pobyt na „výbornú“. Chválime všetkých zúčastnených za dobré správanie, dodržiavanie pokynov a vzájomnú pomoc a spoluprácu. Osobitne chválime za statočnosť prváčikov! Už teraz sa tešíme na budúcoročnú Školu v prírode 🙂 …

Fotky si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.