Deň detí

Prvý júnový deň je venovaný všetkým deťom a pri tejto príležitosti sme aj my pre našich žiakov pripravili 3. júna program. Po veľkej prestávke sa žiaci vrhli v tímoch na disciplíny, ktoré boli pripravené na školskom ihrisku. Mohli si vyskúšať rôzne športové hry, hlavolamy, hry na presnosť rýchlosť a vytrvalosť. Pri každej disciplíne tímy zbierali body.

Deň detí 17 Deň detí 18

Žiaci sa snažili v každej disciplíne zo seba vydať to najlepšie, čo sa im aj podarilo. Z I. stupňa vyhral tím Gumených horálok (Dominika Ferčáková, Jana Horváthová, Benjamín Deák, Marek Czellar zo 4. ročníka) a z II. stupňa tím s názvom Provensálski skladatelia (Natália Rajdošová, Veronika Čorbová, Adrián Gondoľ, Adam Pástor z 9. ročník)

V rámci tohto dňa prebehlo aj vyhodnotenie Matematického klokana, súťaže v školskom časopise a zberu papiera. V zbere papiera sa na prvom mieste umiestnila Liliana Deáková z 2. ročníka, ktorá priniesla 459 kg.

Fotky si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.