Alpínka

Naša posledná tohtoročná turistická trasa smerovala na Alpínku. Došli sme na ňu po veľmi príjemnej turistickej trase z Čermeľa. Žiaci mali možnosť zajazdiť si na poníkoch, zaskákať si na nafukovacom hrade, zahrať futbal, volejbal, opiecť špekáčiky… Cestu späť do Čermeľa sme si spríjemnili detskou železnicou. Vďaka výbornému počasiu sme prežili krásnu sobotu, o čom svedčí aj skutočnosť, že sme sa vrátili až večer.

MÁJ 2016

Veríme, že v budúcom školskom roku žiakov opäť zaujmeme krúžkovou činnosťou zameranou na spoznávanie okolia našej krásnej vlasti. Všetkých našich vytrvalých turistov chválime za pravidelnú účasť na našich potulkách. Na nových sa už teraz tešíme…

Fotky si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.