Horovova Čaňa

horov_p

Dňa  20. mája 2016 ZŠ Čaňa usporiadala 18. ročník literárneho kvízu Horovova Čaňa. Touto vydarenou akciou si v škole pripomínajú pôsobenie básnika Pavla Horova  v tejto obci. Tento rok sa kvízu zúčastnilo 8 škôl

– ZŠ s MŠ Bohdanovce, ZŠ Haniska, ZŠ Kysak, ZŠ Seňa, ZŠ s MŠ Slanec, ZŠ Trstené pri Hornáde, ZŠ Valaliky, ZŠ Ždaňa a domáca ZŠ Čaňa nesúťažne.

Žiaci 6. – 8. ročníka si mohli zábavnou formou overiť vedomosti z oblasti literatúry. Hlavičky si potrápili aj nad doplňovačkami, rôznymi rébusmi, hádankami či prešmykovačkami.

V tomto školskom roku sa našim žiakom až tak nedarilo. Neumiestnili sme sa síce na oceňovaných miestach, ale odchádzali sme plní pekných dojmov a nadviazania nových kamarátstiev.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.