Predkolo v malom futbale starších žiakov Jednota Coop

nadacia1

Príjemný slnečný piatok 22. apríla prial predkolu v malom futbale starších žiakov Jednota Coop. Výber našich žiakov zo siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka si zmeral sily s rovesníkmi v Bohdanovciach. Postúpiť do obvodného kola sa pokúšali žiaci zo ZŠ Bohdanovce, ZŠ Rozhanovce a ZŠ Trstené pri Hornáde.

       V prvom zápase sme si zmerali sily s domácim výberom. Hneď od úvodu zápasu bolo jasné, že zápas to bude vyrovnaný. V úvode sme nastúpili zodpovedne a vypracovali sme si pekne šance. Darilo sa nám zatlačiť súpera a po peknej akcii streliť úvodný gól (Tadeáš Gálicz). Domáci sa nenechali zaskočiť a hneď kontrovali vyrovnávajúcim gólom. Pekné akcie sa prelínali z jednej strany na druhú. Stav v náš prospech zvyšoval krásnym a nekompromisným zahratím štandardky Samuel Kiš. Chyby v strede ihriska a v našej obrane nás stáli náskok a domáci vyrovnali. Podobný priebeh mal zápas do polčasového hvizdu. Polčasový stav bol nerozhodný 3:3. Za náš výber zvyšoval Samuel Béreš. Po polčasovej prestávke sme nastupovali s veľkým odhodlaním. Domáci však výborne bránili a nedovolili našim chlapcom ohrozovať súperovho brankára. Z ojedinelých šanci sme nedokázali vážnejšie ohroziť súpera. Z našich nedôrazných zakončení, nepresných prihrávok  a nedorozumeniach súper vyťažil maximum a v druhom polčase strelil dva góly. Nám sa už do konca zápasu nepodarili vyrovnať a smutne sme pozerali sa tešiacich sa hráčov nášho súpera.

       Po prvom zbabranom zápase sme nastúpili proti chlapcom zo ZŠ Rozhanovce. Naši žiaci nič nenechali na náhodu a od začiatku prevzali iniciatívu. Schuti si zastrieľali, zabehali a vytvárali pekné akcie. Zápas tento náš druhý zápas skončil 8:1 v náš prospech. V našom výbere sa strelecky presadili:

      Posledný zápas tohto miniturnaja mal jednoznačný priebeh. Žiaci ZŠ Bohdanovce nedali žiakom zo ZŠ Rozhanovce šancu a vyhrali vysoko 13:1. Po dvoch vyhratých zápasoch do obvodného kola v Moldave postúpila domáca ZŠ Bohdanovce.

Ďakujeme našich chlapcom za reprezentáciu.

Školu reprezentovali: Tadeáš Gálicz, Jaroslav Juhás, Adam Pástor (9. roč.), Samuel Kiš, Samuel Béreš, Daniel Sontág (8. roč.), Daniel Bramuka, Erik Fogáraš (7. roč.).

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.