Biologická olympiáda

BiO_logo_BA__textDňa 12. apríla 2016 sa v Košiciach konal 50. ročník obvodného kola Biologickej olympiády, kategória E – Poznaj a chráň. Našu školu na tejto súťaži v odbore zoológia reprezentovala Katka Cebáková (6. roč.) a Janka Semanová (7. roč.). Svoje vedomosti o živočíchoch žijúcich na extrémnych stanovištiach si naše žiačky preverili v teste a identifikácii druhov. 

Obidve žiačky boli úspešné riešiteľky – Janka sa umiestnila na peknom 4. mieste a Katka bola hneď na 5. mieste. Obom žiačkam gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.