Matematický klokan 2016

stiahnuťMatematický klokan je medzinárodná súťaž. Minulého roku sa do nej zapojilo 5 912 573 žiakov, na Slovensku to bolo 54 173 žiakov. Aj tento rok naši žiaci riešili zaujímavé, netradičné, rôznorodé úlohy, pochádzajúce zo všetkých kútov sveta. Na ich riešenie treba skôr „sedliacky rozum“ ako vedomosti, vzorce a poučky zo školy. Deň D pripadol na pondelok 21. marca 2016.

V tomto školskom roku sa do tejto súťaže prihlásilo 10 žiakov:

2. roč. : Liliana Deáková

          3. roč. : Krystian Budai

          4. roč. : Daniela Lukáčová, Richard Ruščák

          5. roč. : Viktória Ružičková

          6. roč. : Michal Seman

          7. roč. : Matej Olexa

          8. roč. : Laura Liptáková

          9. roč. : Sofia Ruščáková, Kristína Hoffmanová

Najmladšia žiačka Liliana Deáková bola najúspešnejšia zo všetkých súťažiacich z našej školy. Ostatní žiaci si môžu prezrieť svoje výsledky na nasledujúcej adrese, ak zadajú kód pod ktorým súťažili: http://www.matematickyklokan.sk/index.php?id=692

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.