Košice – vychádzka popri Hornáde

tur. vych. 9Turistickú vychádzku v mesiaci marec sme absolvovali opäť v našom rodnom meste, v Košiciach. Našim cieľom bola jeho mestská časť – Nad jazerom. Na začiatku vychádzky sme sa prešli popri Hornáde a obdivovali výšku vody a mohutnosť Hornádu, kačky, labute a mnohých usmiatych a vytrvalých bežcov okolo nás.     Po vychádzke sme navštívili detské ihrisko JAYMO. Nadšenie a spokojnosť z ihriska prezrádzali upotené a začervenené líca nás všetkých. Dokonca aj starších žiakov ihrisko úplne očarilo. Vybláznili sme sa teda riadne! Na konci sme absolvovali ešte krátku prechádzku okolo jazera. Skákaním, lezením, behaním a chodením zmorení sme nasadli do autobusa a vrátili sa naspäť do Trsteného pri Hornáde.

FOTKY TU

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.