Šaliansky Maťko

stiahnuť

Od roku 1991 prebieha súťaž v prednese slovenskej povesti, ktorá dostala názov Šaliansky Maťko. V tomto školskom roku sa konal 23. ročník, ktorého sa zúčastnili aj naše dve žiačky Daniela Lukácsová (4. ročník) a Katarína Cebáková (6. ročník).

Obe sa stali víťazkami školského kola vo svojej kategórii  a postúpili na okresné kolo, ktoré sa konalo 8.2.2016 v Košiciach. Hoci sa na ňom neumiestnili na víťazných miestach, podali výborný výkon a ukázali, že majú talent. Zo súťaže si odnášajú nové skúsenosti, ktoré zaručene zúročia aj v budúcnosti. Držíme im prsty!

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.