Olympiáda v anglickom jazyku

Je január 2016 a my začíname nový rok znovu úspešne. stiahnuť

Krátko po nástupe do školy po zimných prázdninách sa dvaja žiaci našej školy, Matej Olexa zo 7. ročníka a Bruno Kočik z 9. ročníka, vybrali pod vedením Mgr. Kataríny Haškovej do Moldavy nad Bodvou, kde sa zúčastnili okresného kola Olympiády v anglickom jazyku.Obaja žiaci boli víťazmi školského kola vo svojich kategóriách a aj na okresnom kole dokázali, že si svoje miesto medzi súťažiacimi z okolitých škôl plne zaslúžili.
Súťaž prebiehala v dvoch častiach: písomnej a ústnej, pričom obe boli primerane náročné na precvičenie ich znalosti gramatiky, slovnej zásoby, porozumenia jazyku a schopnosti plynulo rozprávať v ňom. Z takmer 20 zúčastnených v jednej aj druhej kategórii sa nakoniec Matej  umiestnil na peknom 13. mieste, pričom rozhodovali desatiny bodov, a Bruno na úžasnom 4. mieste, kde ho od stupňa víťazov delil iba bod. Žiakov pripravovali Mgr. Martina Poláčková a Mgr. Katarína Hašková.

Obom žiakom gratulujeme a prajeme ešte veľa ďalších úspechov!

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.