Vianočný stolnotenisový turnaj

Radostnou a milou atmosférou z prichádzajúcich Vianoc naša škola žila aj na druhý deň po Vianočnej akadémii.

Už od rána sa 12 najšikovnejších žiakov II. stupňa intenzívne sústredilo na finálové zápasy Vianočného stolnotenisového turnaja. Veľa šťastia v boji o pohár prišla súťažiacim popriať aj vášnivá stolnotenisová hráčka, naša bývalá pani zástupkyňa, Monika Štefanová, ktorá niektoré zápasy aj sama rozhodovala a neskôr si aj s deťmi zahrala.DSCN0195

Do finále postúpili najlepší z predkola (48 prihlásených žiakov), v ktorom si zmerali sily so svojimi spolužiakmi. Medzi už spomínaných 12-tich finalistov patrili aj  dve divoké karty. Vo finále si zahrali Nina Vancáková, Lívia Vargová, Sebastián Šelepský, Laura Kunayová, Michal Seman, Natália Olexa, Denisa Lacková, Erik Fogaráš, Samuel Kiš, Veronika Čorbová a Jaroslav Juhás. Náhodný žreb rozhodol o zaujímavých finálových dvojiciach. Každý zo súťažiacich dal do svojho zápasu všetko. Víťaz mohol byť však iba jeden.  Zo všetkých finalistov sa najviac darilo Sebastiánovi Šelepskému, Samuelovi Kišovi a Jaroslavovi Juhásovi, tí sa stretli v superfinále, kde si navzájom  zmerali sily. V superfinále sa rozhodlo o konečnom poradí:

3. miesto Sebastián Šelepský, 2. miesto Jaroslav Juhás a 1. miesto Samuel Kiš.

Opäť sa raz ukázalo, že deti našej školy majú záujem o šport. Majú radi nové veci a mnohí sa neboja skúšať aj nové športy. Už teraz premýšľame nad ďalšou športovou aktivitou, ktorú pre deti pripravíme. 😉

FOTKY…TU

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.