Návšteva svätého Mikuláša

Veselé básničky a pesničky o svätom Mikulášovi na prvom stupni, pokreslené a popísané tabule s nápismi: „ Na svätého Mikuláša neučí sa, neskúša sa!“, na druhom stupni už naznačovali, že našu školu opäť po roku navštívi vzácny hosť – svätý Mikuláš.

Mikuláš 01

A naozaj to bola pravda. Kvôli technickým problémom so stavom vozovky k nám trochu oneskorene, ale predsa, 8. decembra dorazil Mikuláš v sprievode čerta a anjela. Aj napriek tomu, že Mikuláš už mal za sebou veľa prejdených kilometrov, navštívil každú triedu a tešil sa zo všetkých dobrých a slušných žiakov. Čert niektorých vystrašil, iných rozosmial, skontroloval žiacke knižky a s chuťou pozapisoval dobré aj horšie známky.

Nakoniec však všetko dobre dopadlo a Mikuláš nás všetkých odmenil sladkými balíčkami a prisľúbil, že o rok nás určite opäť príde pozdraviť.

Fotky TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.