Sobota v škole

Dňa 28. 11. 2015 sme plánovali navštíviť v rámci turistických krúžkov múzeum v Nižnej Myšli. Nepriaznivé počasie a dážď nám však prekrížili naše plány. O 5 minút 12 pred príchodom  autobusu sme rýchlo zmenili náš plán a rozhodli sa, že pôjdeme do školy.Sobota v skole 09      Hrubé vetrovky a topánky sme vymenili za tepláky, tričká a celí nadšení prežili športové dopoludnie plné súťaží v našej telocvični. Hrali sme ping – pong, skrývačky, futbal, floorbal a preťahovali lanom. Súťažili sme v dvoch tímoch – medvedi a jastrabi. Nakoniec sme svoje zážitky z celého dňa namaľovali na výkres. V popoludňajších hodinách sme sa unavení, ale dobre naladení rozlúčili a za prvého tohtoročného jemného sneženia pobrali domov.

Fotky TU

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.