Testovanie žiakov 5. ročníka

T5
     25. november 2015 bol výnimočný deň pre našich piatakov.
Zúčastnili sa celoslovenského testovania T5 – 2015. Naši žiaci písali testy papierovou formou dve hodiny – jednu hodinu test s 30 úlohami z matematiky a po prestávke hodinu test s tiež 30 otázkami zo slovenského jazyka a literatúry. Toto testovanie preverilo vedomosti piatakov získané zo štvorročného primárneho vzdelávania. Výsledky testovania sa dozvieme v decembri. Testy z oboch predmetov si môžete pozrieť na stránke http://www.nucem.sk/sk/testovanie_5 .

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.