Obvodné kolo školského pohára Coca-Cola Cup 2015

 

Za chladného a hmlistého počasia sa na futbalovom ihrisku FK Čaňa dňa 3.11. 2015 konalo obvodné kolo školského pohára Coca-Cola Cup 2015, ktorého sa zúčastnili školy: ZŠ Čaňa, ZŠ Haniska, ZŠ Tsrtené pri Hornáde. Celkovo všetky družstvá boli vyrovnané a rozhodli najtesnejšie výsledky

.Coca-Cola Cup 3

Keďže počasie bolo naozaj chladné organizátor a zástupcovia zúčastnených škôl sa dohodli na hracom čase 2×10 min. hralo sa systémom každý s každým.

V prvom zápase si zmerali sily ZČ Čaňa a naša škola ZŠ Trstené pri Hornáde. Hra bola vyrovnaná. Hralo sa väčšinou v strede, šance sa objavovali na oboch stranách, no hráči ich nedokázali využiť. Z poslednej akcie zápasu (rohového kopu) sa podarilo nášmu súperovi streliť víťazný gól. Po rozohratí v stredovom kruhu rozhodca ukončil zápas s výsledkom 1:0 v prospech ZŠ Čaňa.

Po krátkej prestávke naši chlapci nastupovali s túžbou vyhrať proti ZŠ Haniska. Aj v tomto sme nedokázali premeniť viacero našich šancí, čo nás na konci mohlo aj mrzieť. Jediný gól zápasu strelil z ofsajdovej hranice náš Daniel Bramuka. Zápas skončil s výsledkom 1:0 v náš prospech.

V poslednom zápase sa stretli ZŠ ČaňaZŠ Haniska. V tomto zápase sa ZŠ Čaňa ujala vedenia hneď na začiatku. Využila moment, keď po zlom striedaní Haniske chýbal jeden hráč na ihrisku. Zápas bol veľmi nervózny najmä zo strany hráčov ZŠ Haniska. Čaňa dokázala aj tento zápas vyhrať 2:1 a bez straty bodu postúpila ďalej.

Poradie: 1. ZŠ ČAŇA          2. ZŠ TRSTENÉ PRI HORNÁDE          3. ZŠ HANISKA

Našu školu reprezentovali: Tadeáš Gálicz, Dávid Pástor, Adam Jobbágy, Jaroslav Juhás, Adrián Gondoľ, Adam Pástor (9. roč.), Samuel Kiš, Samuel Béreš, MatejMackanič, Daniel Sontág, Tomáš Labanský (8. roč.), Erik Fogaráš, Daniel Bramuka, Róbert Pástor (7. roč.), Matej Rúžička (6. roč.)

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.