Obvodné kolo OXDOG FLORBAL ZŠ CUP 2015 ST. ŽIAČKY

Dňa 28. 10. 2015 sa v ZŠ Čaňa konalo obvodné kolo OXDOG FLORBAL ZŠ CUP 2015 ST. ŽIAČOK. Po dohode zúčastnených škôl bol zvolený systém hry každý s každým.

OXDOG_SZ 03

Žreb prisúdil prvý zápas našim dievčatám a ich súperom bolo družstvo dievčat zo ZŠ ČSA 15, Moldava nad Bodvou. V úvodnom turnajovom zápase dievčatá ukázali všetkým prítomným, že zabojujú o každý bodík a budú ťažký súper. Dievčatá si ľahko poradili so súperkami 8:1 (Góly: K. Ruščákova 4x, Vargová 2x, S. Ruščáková, Verebová). To sa celkovo prejavovalo v celom turnaji.                                                                                                                        Skúsenosti s dievčatami zo ZŠ Valaliky sme už mali z iného turnaja. Mali sme im čo vracať v druhom našom zápase na tomto turnaji. Zápas bol veľmi pekný, a vyrovnaný. Aj tento zápas rozhodli chyby v obrane, nepremenené šance a hustá obrana, cez ktorú naše dievčatá nedokázali pretlačiť loptičku za chrbát súperovej brankárky. Zápas skončil v náš neprospech 0:2.                                                                                                                                               Tretím naším súperom boli žiačka zo ZŠ Rozhanovce. Očakával sa opäť vyrovnaný zápas, čo sa aj potvrdilo. Hra sa prelínala z jednej strany na druhú, šance likvidovali výborne brankárky, resp. pozorná obrana. Z jedinej chybičky v našej obrane a podcenení akcie jedinej súperky za našou bránkou padol rozhodujúci gól. Zápas sme smolne prehrali 0:1.                                                                                                                                                                     V poslednom zápase nás čakala domáca ZŠ Čaňa. Domáce hrali agresívnejšie, čo naše dievčatá veľmi nerozhodilo. Podarilo sa nám stiahnuť náskok súpera a zápas skončil spravodlivou remízou 2:2. (Góly: S. Ruščáková 2x)

O postupujúcom rozhodlo až skóre.

Celkové poradie    1.  ZŠ ČAŇA                                                                                                                                     2. ZŠ VALALIKY                                                                                                                             3. ZŠ ROZHANOVCE                                                                                                                   4. ZŠ TRSTENÉ PRI HORNÁDE                                                                                               5. ZŠ ČSA 15, MOLDAVA NAD BODVOU

Našu školu reprezentovali: Veronika Čorbová, Natália Fedorová, Petra Klobušovská, Kristína Ruščáková, Sofia Ruščáková, Dominika Semanová, Veronika Vargová, Patrícia Verebová (9. roč.)

FOTO TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.