Obvodné kolá OXDOG FLORBAL ZŠ CUP 2015 ML.ŽIACI

Pondelok 26.10.2015 sa ml. žiaci našej školy zúčastnili obvodného kola  OXDOG FLORBAL ZŠ CUP 2015 ML. ŽIAkov v ZŠ Rozhanovciach. Súťažiace školy boli žrebom rozdelené do dvoch skupín. Skupina A: ZŠ Rozhanovce, ZŠ Ruskov, ZŠ Seňa Skupina B: ZŠ Kysak, ZŠ Valaliky, ZŠ Trstené pri Hornáde. Z každej skupiny do záverečného finále postupoval prvý v skupine. Toto finále rozhodlo o postupe do krajského kola. Turnaj bol veľmi vyrovnaný, každé družstvo sa snažilo útočiť, ale aj pozorne brániť.

V našom prvom zápase sa naši chlapci stretli so ZŠ Kysak. Napriek nepriaznivému vývoju zápasu, keď sme prehrávali už 0:2, chlapci sa nevzdali a vyrovnal. Na krátky čas sme aj vyhrávali 3:2. No po našom vylúčení, súperovom vyrovnaní a inkasovanom rýchlom štvrtom góle sme prehrali 4:3. Góly: Erik Fogaráš, Alex Kiš 2x

V druhom našom zápase sme nastúpili proti ZŠ Valaliky (neskorší víťaz turnaja). Hra bola vyrovnaná a nikto by nič nepovedal, keby Valaliky prehrávali. No naše šance ostali nevyužité. Čo neplatilo na druhej strane, pretože Valaliky využili všetko čo sa dalo, a preto aj vyhrali 3:1. Gól: Erik Fogaráš.

Aj keď sa chlapcom nepodarilo vyhrať a zabojovať o lepšie umiestnenie, hrali výborne.

Škoda, že sa šťastena nepriklonila na našu stranu.

Školu vzorne reprezentovali: Dávid Marcin, Erik Fogaráš, Daniel Bramuka, Ľubomír Pástor (7. roč.), Matej Rúžička (6. roč.), Damián Pástor, Alex Kiš, Sebastián Šlepský (5. roč.).

PFMZ 1 PFMZ 2

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.