Slávnostná certifikácia – Zelená škola

     Po náročnej, aktívnej, dvojročnej práci v programe Zelená škola bola naša škola minulý týždeň v piatok ocenená vlajkou a medzinárodným certifikátom Zelenej školy.

     Oceňovanie prebehlo v priestoroch Starej elektrárne v Piešťanoch. Vo veľmi slávnostnej atmosfére si dvaja zástupcovia kolégia, Damián Ruščák a Natália Semanová, spolu s pani zástupkyňou Romanovovou a pani učiteľkou Jámborovou prevzali ocenenia. Certifikácie sa zúčastnil aj pán minister školstva Slovenskej republiky, Juraj Draxler.

     Táto vlajka a certifikát patria všetkým tým, ktorí aktívne spolupracovali v programe Zelená škola, ale aj tým, ktorým záleží na zmene, na zmene k lepšiemu. Ako bolo na certifikácii povedané, že zmenou máme začať sami od seba, chceme Vás povzbudiť, aby sme všetci svojim správaním a konaním dokázali, že si titul Zelenej školy zaslúžime. Buďme hrdí na to, čo sme dokázali, tešme sa z toho a nezabúdajme, že program Zelená škola pokračuje ďalej a pred nami sú nové výzvy.

C-ZS 05

      Pre zobrazenie fotografií kliknite TU 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016, ZELENÁ ŠKOLA. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.