Európsky deň jazykov

Pri príležitosti Európskeho dňa jazykov mali naši žiaci možnosť zábavnou formou si precvičiť svoje jazýčky a mozgové závity.

Naše deti na 1. stupni roztočili koleso šťastia, odhalili tajomstvo londýnskej telefónnej búdky, v sprievode klavíra si zaspievali a zatancovali pieseň o starom Londýnskom moste a nakoniec si postavili krásne vežové hodiny Big Ben.

Žiaci 2. stupňa vlastnými telami vyskladali cestu do budúcnosti, lámali si hlavu nad jazykovými rébusmi, zahrali si písmenoví pexeso. Svoje vedomosti z kultúry a dejín si overili vo vedomostnom kvíze v anglickom jazyku. Navzdory obrovskej obľube internetových slovníkov si precvičili orientáciu a prácu s rôznymi prekladovými slovníkmi.

Veríme, že sa našim žiakom táto akcia páčila a už teraz sa tešíme na ďalšiu oslavu Európskeho dňa jazykov.

Pre zobrazenie fotiek kliknite TU

Súvisiaci obrázok

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2015/2016. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.