Koncoročná opekačka siedmakov

     Dňa 26. 6. 2015 sa siedmaci spoločnou opekačkou rozlúčili s týmto školským rokom. Spolu sa vybrali k mŕtvemu ramenu „Starého Hornádu“. Tu spoločnými silami založili v ohnisku ohník, kde si neskôr upiekli dobroty. Milé bolo aj náhodné stretnutie na tomto mieste so žiakmi zo ZŠ Čaňa, ktorí podobným spôsobom ukončovali školský rok. Kolektív sme utužovali spoločenskými hrami a rozhovormi na rôzne témy. Na záver nášho výletu sme upratali okolie a pobrali sa domov s novými zážitkami.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.