Futbalový turnaj o “Putovný pohár starostu obce Ždaňa”

Dňa 19.6.2015 sa naši starší žiaci zúčastnili na  4. ročníku futbalového turnaja o Putovný pohár starostu obce Ždaňa na multifunkčnom ihrisku v ZŠ Ždaňa. Turnaja sa zúčastnili futbalové tímy žiakov 5 okolitých základných škôl – ZŠ Valaliky, ZŠ Čaňa, ZŠ Ždaňa, CZŠ Ždaňa a ZŠ Trstené pri Hornáde.

Výber našich chlapcov mal jednoznačný cieľ a nepripúšťali sme žiadne kalkulácie. Chlapci v každom zápase išli naplno, pretože cieľ bol jasný. Po výsledkoch 6:1, 6:0, 4:0     disciplinovanej hre a plnení všetkých úloh sme boli jednoznační kandidáti na prvé miesto.

Turnaj bol výborný, až do posledného zápasu nebolo jasné, kto si odnesie putovný pohár. Naši nastúpili odhodlane. Čakalo sa na chybu súpera. Valaliky mali pevnejšie nervy a aj viac šťastia. Podarilo sa im streliť gól a naši znervózneli ešte viac.  Aj keď sa naši snažili o sto šesť, vyrovnať sa nám nepodarilo a nakoniec sme obsadili pekné 2 miesto.

Veríme, že aj nasledujúce ročníky turnaja budú také vydarené. Chlapcom ďakujem za reprezentáciu.

 

Futbal_Zdana_43

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.