Škola v prírode – Bojnice

Tak, ako každý rok v máji, aj tohto roku sa mladší žiaci našej školy zúčastnili v dňoch od 18.5.-22.5.2015 ŠvP v Bojniciach. Krásne, historicky bohaté mesto nám ponúklo veľa zaujímavostí. Žiaci navštívili Bojnický zámok, kde so zatajeným dychom počúvali zaujímavé slová sprievodcu a očami vnímali krásu interiéru. V ZOO si z blízka prezreli najväčšie suchozemské zviera – slona. Ulička remesiel nám pripomenula, že remeslo má zlaté dno. Pri návšteve Sokoliarov, sme sa dozvedeli zaujímavosti o dravých vtákoch. Z prírodnín, ktoré žiaci nazbierali v bojnickej prírode, si podľa vlastnej fantázie vytvorili nádherné obrázky. Záver pobytu v Bojniciach sme si spríjemnili diskotékou, na ktorej nechýbala super nálada.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.