Brigáda v škole

     Dňa 16. mája 2015 bolo v priestoroch našej školy rušno.  Napriek tomu, že bola sobota, sa tu stretli pedagogickí i nepedagogickí zamestnanci, rodičia aj bývalí žiaci – priatelia školy, aby chytili do rúk štetce, valčeky a farby a spoločne vymaľovali žiacke šatne  a chodbu.

     Touto cestou chceme poďakovať rodičom: p. Martine a Ondrejovi Hoffmanovcom, p. Blažene a Igorovi Olexovcom, p. Emílii Kúželovej, p. Emílii Ruščákovej, p. Emílii Juhásovej, p. Juliánovi Ruščákovi, p. Lukášovi Törökovi, ktorí obetovali svoj voľný čas škole a p. Rastislavovi Liptákovi za zapožičanie plošiny. Pridávame poďakovanie  Martinovi Rybárovi  a Katke Karajošovej, Katke a Zuzke Šelepskej a Miške Kadukovej, ktoré nám prišli pomôcť v rámci Dňa dobrovoľníkov U.S. Steel Košice. S rodičmi prišli pomôcť a ruku k dielu pridali aj dievčatká Zuzka Olexová a Miška Bitóová.

Bol to príjemne strávený deň, ktorý v nás zanechal výzvu k opakovaniu…

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.