Noc v škole našich siedmakov

     Náročný týždeň plný školských povinností a súťaží naši siedmaci zakončili triednou akciou – Noc v škole. Napriek chladnému veternému počasiu si pochutnali na dobrôtkach, ktoré si upiekli na ohníku. Klímu v kolektíve si žiaci utužovali spoločenskými hrami, Twisterom, Inkognitom, športovými aktivitami – bedmintonon a florbalom. Triedny turnaj vo florbale mal zaujímavých víťazov. Stali sa nimi všetci a spoločne sa podelili o sladkú odmenu. Spolu si pozreli strašidelný film i peknú rozprávku o láske medzi ľuďmi – Vládkyňa zla. Nebojácnosť, ale aj strach, sa prejavili v dlho očakávanej hre Nočná strašidelná skrývačka.

     Akcia mala dobré ohlasy zo všetkých strán a určite si to zopakujeme.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.