Deň detí

     Dňa 29.5.2015 sme v našej škole oslávili Medzinárodný deň detí. Po upršanom a chladnom týždni nás posledné májové piatkové ráno privítalo príjemnými slnečnými lúčmi, z čoho sme sa všetci veľmi tešili.

     Už tradične sa oslava Dňa detí začala vyhodnotením zberu papiera jednotlivcov. Tí najusilovnejší boli odmenení čokoládou alebo knihou. Potom sme sa všetci presunuli von na ihrisko, kde na nás už čakali pripravené rôzne disciplíny a súťaže (náročný florbal, golf s metlou, preťahovanie lanom, pretláčanie rukou, beh v gumákoch, skákanie vo vreci, malý Afričan, šikovný čašník a chodúle). Súťažiaci za úspešné zvládnutie disciplíny získali tombolový lístok. Boj, záujem a nasadenie bolo veľké, keďže každý chcel čo najväčším počtom lístkov zvýšiť svoje šance na výhru v tombole.

     Po absolvovaní disciplín sa začalo so žrebovaním tomboly a vyhrávali sa zaujímavé ceny (neskúšacie kupóny, balíčky so školskými potrebami, lopty, tenis, poukaz na zmrzlinu). Prvou cenou v tombole bola torta, ktorú vyhral Martin Ferčák st. z 5. ročníka. So svojou výhrou sa však ochotne podelil so všetkými svojimi spolužiakmi. Sladkosťou však nakoniec boli odmenení všetci žiaci. Za akciu boli zodpovedné p.uč. Romanovová a Jámborová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.