Hľadáme nových olympionikov

V piatok 22. 5. 2015 sa v športovom areáli Základnej školy v Čani, za chladného veterného  počasia, konal 11. ročník atletických pretekov žiakov “Hľadáme nových olympionikov” pre žiakov roč. narodenia 2002 a ml. Motivovať žiakov prišla aktuálna účastníčka MS juniorov v Kolumbii, niekoľkonásobná víťazka krajských behov HNO Radka Škovranová.

Súťaže sa zúčastnilo 36 bežcov celkovo z 9 škôl okresu Košice – okolie. Dievčatá bežali na vzdialenosť 600 m a chlapci  1 000 metrov.

Našim atlétom, Patrícii Suchej a Ľubomírovi Pástorovi, sa tohto roku vôbec nedarilo. Zle si rozložili sily a postupne z prvých pozícií prepadali až na celkové predposledné miesta. Napriek takýmto umiestneniam sme odchádzali zo súťaže bohatší o skúsenosti.

9617125_orig

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.