Okresné kolo mladších žiakov v malom futbale Dôvera cup

Dňa 16.4.2015 sa naši mladší žiaci zúčastnili okresného kola v malom futbale (Dôvera cup) v Moldave nad Bodvou. Do turnaja postúpilo z predkôl 10 škôl. Náhodný žreb  rozhodol o zadelení škôl do dvoch skupín.

Skupinu A: ZŠ Severná Moldava, ZŠ Haniska, ZŠ Trstené pri Hornáde, ZŠ Kecerovce, ZŠ Medzev.

Skupinu B: ZŠ a G s VJM Moldava, ZŠ Čaňa, ZŠ Bohdanovce, ZŠ Budimír, ZŠ Turňa

V prvom zápase si naši chlapci zmerali sily s rovesníkmi zo ZŠ Haniska. Vo vyrovnanom zápase sa hra prenášala z jednej strany na druhú. Zápas nemal favorita, obe družstvá boli vyrovnané. Zápas sa skončil nerozhodne  2:2.

Druhý zápas bol náročnejší. Súper z Medzeva bol silnejší už od začiatku. Stále sme boli bol obrovským náporom. Prispôsobili sme sa a ďalej odolávali tlaku. Škoda, že naše ojedinelé brejky sme nepretavili na gól v súperovej sieti. Súper svoj tlak korunoval víťazstvom 2:0.

Pred tretím zápasom proti domácej Moldave naši chlapci už matematicky kalkulovali. Pripočítali 3 body za kontumačné víťazstvo so ZŠ Kecerovce.

Zápas bol od začiatku vyrovnaný. Mrzí nás množstvo nepremenených šancí a po našich chybách inkasované góly. Konečný hvizd rozhodcu zápas ukončil v pomere 1:2 v náš neprospech.

Kalkulácie nám nevyšli, zo skupiny sme nepostúpili a s turnajom sme sa museli rozlúčiť.

Konečné poradie OK v malom futbale mladších žiakov Dôvera cup pre šk. rok 2014/2015

1. ZŠ a Gymnázium s VJM Moldava nad Bodvou
  2. ZŠ Medzev
  3. ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
  4. ZŠ Čaňa
  5. – 9. ZŠ Turňa, ZŠ Budimír, ZŠ Haniska, ZŠ Bohdanovce, ZŠ Trstené

10. ZŠ Kecerovce

Školu reprezentovali: Samuel Kiš, Samuel Béreš (7. roč.), Erik Fogaraš, Daniel Bramuka, Ľubomír Pástor, Robert Pástor (6. roč.), Matej Rúžička, Gabriel Pástor(5. Roč.)

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.