Biologická olympiáda

     Dňa 9. apríla 2015 sa v Košiciach konalo obvodné kolo Biologickej olympiády, kategória E – Poznaj a chráň. Našu školu na tejto súťaži v odbore zoológia reprezentovali Janka Semanová (6. roč.) a Damián Ruščák (7. roč.). Svoje vedomosti o živočíchoch žijúcich v agrocenóze polí, lúk a pasienok si naši žiaci preverili v teste a identifikácii druhov.

     Obidvaja boli úspešní riešitelia – Damián sa umiestnil na 5. mieste a Janka bola na 7. mieste. Obom žiakom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.