Marec – mesiac knihy

     Čo si predstavíš pod slovom marec? Asi si predstavíš jar, vôňu, knihy… Marec je mesiacom kníh.

     Na našej škole sme v posledný deň tohto mesiaca 31. 3. 2015 poriadne oslávili v jazykovej učebni. Pani učiteľka Hašková a pán učiteľ Timuľak v popoludňajších hodinách pre nás pripravili zaujímavé a zábavné aktivity na tému MAREC – MESIAC KNÍH. Zúčastniť sa mohli všetci žiaci druhého stupňa, účasť bola dobrovoľná. V priateľskom duchu a príjemnej atmosfére sme si spolu zahrali obľúbenú čelovku, hľadali si literárnu dvojicu – živé pexeso, riešili rôzne slovné hlavolamy a rébusy a nakoniec vyskúšali aj literárny telefón.

     Pri týchto aktivitách sme sa všetci dobre nasmiali a naučili sme sa i niečo nové.

     Veľké ĎAKUJEME patrí našim učiteľom, ktorí pre nás pripravili túto aktivitu a ponúkli nám stráviť popoludnie ináč ako zvyčajne. Ďakujeme aj všetkým zúčastneným a veríme, že čas strávený s nami bol dobrou investíciou.

                                               autor: Laura Liptáková (7. roč.)

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.