Deň vody

      Aj v tomto školskom roku sme oslávili Svetový deň vody 26. marca 2015. Všetci žiaci, učitelia a ďalší zamestnanci školy sme sa obliekli  už tradične do modrých farieb. Modrou farbou sme prejavili záujem chrániť túto drahocennú tekutinu a dali sme tým najavo, že poznáme význam  a dôležitosť vody na Zemi.

      Oslava tohto dňa začala v klubovni, kde si celá škola pozrela zaujímavú  a poučnú videoreportáž, ktorú natočili Dominika Semanová ( 8. roč.) a Alex Kúžel ( 9. roč. ) pri príležitosti dňa vody. Scenár napísala p. uč. Jamborová.  A že je to vydarené video si môžete pozrieť tu. Potom sa žiaci 1. stupňa v škole a žiaci kolégia Zelenej školy pri Starom  Hornáde zabavili rôznymi environmentálnymi aktivitami, ktoré sa týkali ochrany vody a vodných tokov, života vodných organizmov, a tiež sa  naši žiaci priučili ako sa dá efektívne a rozumne šetriť vodou. Za priebeh aktivít zodpovedala na 1. stupni p. uč. Bitóová a v kolégiu Zelenej školy p. uč. Romanovová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.