2. kolo Coca-Cola Cup 2015 Dievčatá

     Dňa 9. 4. 2015 si naše dievčatá zmerali sily vo futbale v 2. kole Coca-Cola Cup-u 2015. Za pekného slnečného, trošku veterného počasia sa na futbalovom ihrisku  FK Haniska  odohral zápas medzi ZŠ Haniska a ZŠ Trstené pri Hornáde.

     Súper nás zaskočil hneď v úvode. Svojou aktívnou a agresívnou hrou naše dievčatá zatlačil v obrane. Svoj enormný tlak, naše chyby a nesústredenosť dokázal využiť strelením úvodného gólu. Po tejto „facke“ od súpera sa naša hra zlepšila, no nedokázali sme si prihrať a dostať súpera pod väčší tlak. Naše nebezpečné brejky, však naznačili, že dievčatá prišli bojovať a súper sa už začal obávať o výsledok.

     Do druhého polčasu dievčatá vybehli s odhodlaním vyrovnať. Oporou nám bol aj vietor, ktorý sme cítili za chrbtom. Spoľahlivá obrana nedala možnosť súperkám ohroziť našu bránku. Bojovnosť našich dievčat sa stupňovala a o každú loptu nebojácne bojovali ako tigrice. Tímový duch a kvality našich najlepších dievčat vyprodukovali aj naše čisté šance, ktoré sme bohužiaľ nedokázali premeniť, alebo nás zastavil chybný verdikt rozhodcu.

     Zápas sa dohral v priateľskej a napínavej atmosfére. Záverečný hvizd hlavného rozhodcu ukončil zápas v prospech domácich 1:0. Naše dievčatá obsadili pekné druhé miesto.

     O postup z 2. kola sa pobili: Natália Rajdošová, Alexandra Čorbová, Veronika Čorbová, Patrícia Verebová, Kristína Hoffmanová, Natália Fedorová, Domonika Semanová, Sofia Ruščáková, Laura Liptáková, Michaela Tureková, Dominika Kočišová, Kristína Ruščáková

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.