Súťaž o najkrajší list

Aj naša škola sa už tradične zapojila do medzinárodnej súťaže, ktorú organizuje Medzinárodný úrad Svetovej poštovej únie (SPÚ).

Aktuálna téma: „Povedz nám o svete, v ktorom by si chcel vyrastať“, poskytovala deťom a mládeži do 15 rokov príležitosť, podeliť sa o svoje nádejné vízie krajiny, kontinentu, či planéty, ako aj o perspektívne riešenia problémov či výziev, ktorým naša civilizácia čelí. SPÚ sa touto formou snaží prispieť k budovaniu sveta „blahobytu, spravodlivosti, slobody, dôstojnosti a mieru“ a podporiť program OSN o udržateľnom rozvoji, tak, ako ho budú schvaľovať jej členské štáty na samite v septembri 2015.

Najlepšie práce našich žiakov si môžete prečítať po kliknutí na meno žiaka.

Tomáš Lipták 9. ročník

Natália Rajdošová 8. ročník

Kristína Hoffmanová 8. ročník

Claudia Deáková 9. ročník

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.